SIK SORULAN SORULAR

vebilet.com nasıl bir hizmet vermektedir ?

 
-Amacımız, anlaşmalı havayollarımız ile birlikte sınırlı bir süre için geçerli en indirimli fiyatları sunmak. Fiyatlarımız ve uçuş noktalarımız dinamik olup sürekli yenilendikleri için en güncel fiyatları görebilmeniz açısından sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Böylece her zaman cazip fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.
 

uçak bileti alırken nelere dikkat etmeliyim ?

 
Rezervasyon yaparken veya bilet satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu mükerrer olmamasıdır. Örnek olarak; daha önce havayolundan veya başka bir acenteden yapılmış olan ön rezervasyon veya satın alınmış bilet varsa ve aynı detaylarda vebilet.com sitesinden işlem yaptığınızda Havayolları yapılmış olan işlemi mükerrer sayacak ve rezervasyon veya bileti iptal edecektir. Bundan dolayı işlem yaparken başka bir yerden işlem yapmadığınızdan emin olmanız gerekmektedir.
 

e-bilet (elektronik bilet) nedir?

 
Kağıt bilet kullanımını ortadan kaldıran biletleme sistemidir. Tüm bilet bilgileri elektronik olarak sistemde saklanır ve satış anında size tüm bilgileri içeren bir "seyahat belgesi" verilir. Rezervasyon ve ödeme, kağıt bilette olduğu gibi devam eder ve size verilen seyahat belgesi olsun ya da olmasın, check-in kontuarında uluslar arası uçuşlarda Pasaport ile, yurtiçi uçuşlarda ise Nüfus cüzdanı veya Pasaport ile birlikte check-in yaptırabilirsiniz.
 

bilet iade ve iptal nasıl gerçekleşir?

 
Web sitemiz aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik talepleri için, Çağrı merkezimiz 0800 242 07 34 07 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 

vebilet pegasus logo png
vebilet anadolu jet png alpha logo
vebilet sunexpress logo png
vebilet türk hava yolları logo png thy
vebilet onurair png
vebilet atlasjet png alpha logo
vebilet borajet png logo
vebilet facebook png alpha
vebilet instagram png alpha logo
vebilet youtube png alpha

vebilet, ucuz uçamanın güvenli adresi